June 2011

Tokio Hotel: Zpátky do Německa?

30. june 2011 at 19:49 | ☆Miss.Lien★ |  Články
imagebam.comimagebam.com
Všechno je ještě přísně tajné: Dvojčata by měla být v porotě nové castingové show Pro7 - to by bylo televizní překvapení roku…
Bude to podílový boj sledovanosti mezi talentovými pořady. V září startuje nová řada "Das Supertalent" - a ve stejnou dobu bude na startu nový castingový formát: "The Voice of Germany."
[…]
Jak se teď IN z úzkých zdrojů dozvěděl, v diskuzi jsou dvě nejžádanější německé hvězdy: Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel! To by bylo úžasné, protože by se dvojčata konečně vrátila zpátky do své domoviny. Momentálně žijí - stejně jako jejich objevitel a producent David Jost - v Los Angeles a plánují jejich další studiové album.
Všechno je přísně tajné a samozřejmě otázkou peněz - ale to pro Johna deMola (56) nehraje žádnou roli.
[…]
Je to stále napínavé: Jestli Tokio Hotel skutečně přislíbí být v porotě, může televizní pořad počítat s vysokými podíly sledovanosti - kvůli velké fanouškovské základně a garantovaně nepřikrášleným a jasným hodnocením Billa a Toma. Jestli budou v porotě jednom čtyři lidi, je ostatně pořád ještě otevřené, protože jak se IN dále dozvěděl, mělo by být v německé verzi "The Voice" tzv. "pozice dvojčat" (to znamená, že dva interpreti budou mít jeden bzučák - v tomto případě Bill a Tom Kaulitzovi).
[...]
zdroj: http://tokio-hotel-de.blog.cz // IN 27/2011

Bill & Tom brzy v kině jako "Loupežníci?"

30. june 2011 at 19:39 | ☆Miss.Lien★ |  Články

Bill a Tom Kaulitzovi (21) z Tokio Hotel brzo k vidění ve filmu? V současné době na internetu kolující spekulace a zvěsti o tom, jestli získají filmovou roli - ve snímku, na kterém je založena klasika německé výuky - "Die Räuber" od Friedricha Schillera.
Ve stejnojmenném filmu, který se ale odehrává v roce 2039, obyvatelstvo je utlačováno státem, což mnoho lidí přivádí k tomu, aby protestovali a víc bojovali za svobodu. 21letý Karl je odbojář, jeho stejně starý bratr Franz chce naproti tomu mít moc. Oba bratři proti sobě nakonec bojují a ani jednou neberou ohled na vlastní rodinu. Bill by měl mít roli bratra lačného po moci, zatímco Tom by měl hrát rebela.
Režisér Christoph Gampl si slavné sourozence vybral záměrně, protože si myslí, že jejich život vykazuje jasné pararely s rolemi postav a popularita kluků může filmu pomoct na novou úroveň. I když se příběh zřejmě týká bratrů, jedná se tam hlavně o sourozenecký konflikt, se kterým se Bill a Tom jistě mohou identifikovat.
Nicméně ještě není žádné oficiální vyjádření, jestli budou hrát v "Die Räuber" hlavní roli. Natáčení by mělo začít tento rok na podzim, takže by mělo být brzo jasné, kdo bude do filmu patřit.
Co si myslíte o možném filmovém projektu Billa a Toma? / ankteta - hlasujte tady
- Zní to opravdu cool, na film se každopádně podívám!
- Raději ne, jistě to nebude žádný velký hit
- Přijde na to, co z toho režisér a herci udělají!

MTV: Zona De Combate - TH vs. Green Day

30. june 2011 at 19:29 | ☆Miss.Lien★ |  Tokio Hotel


TH porazili Justina Biebera a dostali se tak do dalšího kola Zona De Combate, kde jsou proti nim Green Day.

IN (Germany) 27/2011

30. june 2011 at 19:19 | ☆Miss.Lien★ |  Tokio Hotel
imagebam.comimagebam.com

Bill & Tom Kaulitzovi také v porotě "The Voice"?

30. june 2011 at 18:59 | ☆Miss.Lien★ |  Články

Producenti nové castingové show The Voice of Germany opravu napínají. Panuje plno dohadů o pořadu, ve kterém budou porotci otočeni zády k soutěžícím. Nedávno konečně unikly první určité novinky: Oficiálně bylo potvrzeno, že v porotě budou sedět německé super hvězdy Nena (51) a Xavier Naidoo (39) a budou tak hodnotit nové talenty z Německa jen přes jejich hlas.
A přesně na finále americké verze, kde jsou známými porotci Christina Aguilera (30) a Adam Levine (32), je okolo "The Voice of Germany" nový drb. Protože v pořadu by údajně měly být i teenie hvězdy Bill a Tom Kaulitzovi (21). Jak jsme se dozvěděli, jsou právě v úvaze, ale jistého ještě nic není.
Zakladatel John DeMol (56) tak má dost důvodů k rýpnutí si a také jasně říká: "'The Voice of Germany' není podium pro nadšence nebo rádoby hvězdičky. Jen těm nejlepším z nejlepších se podaří dostat do 'slepého konkurzu.' Mohlo by se říct: 'The Voice of Germany' začíná tam, kde 'Deutschland sucht den Superstar' končí."
[…]


[29.06.2011] TH for Japan: MTV aukce basy

30. june 2011 at 18:29 | ☆Miss.Lien★ |  Tom's Blog
MTV Japan nedávno odstartovala aukci basové kytary z našeho videoklipu "Scream!". Georg se ji tehdy snažil rozdrtit, ale naprosto upřímně: V téhle scéně jsem za něj musel zaskočit, aby byla basa na kousky... ;)
Takže se jedná o uniktání kus historie Tokio Hotel... tak unikátní, jak to jen jde!
Prosím, podívejte se na TENTO ODKAZ, aby jste se zúčastnili. (celosvětově).
Každý jen pomáhá!

18.03.2010 Lyon [+7]

30. june 2011 at 18:00 | ☆Miss.Lien★ |  Concerts
18.03.2010 Lyon [+7]


Bill is checking Tom's mic

30. june 2011 at 17:29 | ☆Miss.Lien★ |  Videa (klipy + akce)

MTV World Stage - VMAJ

30. june 2011 at 17:09 | ☆Miss.Lien★ |  Tokio Hotel


Speciální hodinová verze VMAJ se bude vysílat ve více než půl miliardě domácností po celém světě na kanálech MTV v rámci hudební týdenní série MTV World Stage v pátek 29. července.