August 2010


Oblíbení v Jižní Americe

31. august 2010 at 11:30 | ☆Miss.Lien★ |  Články
Kluci z Tokio Hotel se můžou radovat. Jejich Live-DVD "Humanoid City" není oblíbené jenom v Německu. Teď se jim podařilo také první místo hitparád v Brazílii a Kolumbii. V Německu, Francii, Švýcarsku a Malajsii kapela Tokio Hotel se zpěvákem Billem Kaulitzem vedla s Live-DVD "Humanoid City" hitlist. V Itálii, Portugalsku, Španělsku a Belgii se DVD dostalo na druhé místo. V Brazílii a Kolumbii se DVD dostalo také rovnou na vrchol a je na prvním místě. Oba státy leží v Jižní Americe. DVD se natáčelo na koncertu 12. dubna v Miláně. Tokio Hotel existují od roku 2001. Čtyři klucíipocházejí z blízkosti města Megdeburku ve spolkové zemi Sasko-Anhaltsko.

 zdroj : http://tokio-hotel-de.blog.cz // Freie Presse  (27.08.2010)


Vystoupení v Hongkongu

31. august 2010 at 10:19 | ☆Miss.Lien★ |  Články
about-th-and-graphic.blog.cz
Tokio Hotel přijedou 22. září 2010 do Hongkongu (Čína).

source: Marie Claire #240
Tom Kaulitz for "Reebok" [+ 4]

30. august 2010 at 17:39 | ☆Miss.Lien★ |  Tom Kaulitz
by Rasmus Kaessmann


4.8.2010 Singapore

30. august 2010 at 17:19 | ☆Miss.Lien★ |  Tom Kaulitz

Návštěvnost (23.8. 2010 - 29.8. 2010)

30. august 2010 at 12:47 | ☆Miss.Lien★ |  Návštěvnost
Pondeli: 53
Utery: 72
Streda: 51
Ctvrtek: 66
Patek: 56
Sobota: 74
Nedele: 70

Celkem: 442

Krásná :)děkuju ..nejlepší dárek na poslední dva dny prázdnin :D

Tom Kaulitz avatary 0.2

30. august 2010 at 11:39 | ☆Miss.Lien★ |  Avatars
about-th-and-graphic.blog.cz
about-th-and-graphic.blog.cz
about-th-and-graphic.blog.cz

○ při použití uveď zdroj (ať už jako odkaz, nebo ikonku)
○ při kopírování do menu uveď poď avatary zdroj
○ neukládej na blog pod tvojim názvem
○ nevydávej za své, ani avatary nijak neměň
○ nevlákej do designů, blendů apod.

Recenze alba Humanoid

30. august 2010 at 10:29 | ☆Miss.Lien★ |  Články
Skupina Tokio Hotel se vrátila po krátké odmlce zpátky na scénu. Co k tomuto comebacku dodat? Dá se očekávat, že získají novou řádku fanoušků? To se dočtete v naší recenzi.

Skupina Tokio Hotel měla řadu fanynek a snad ještě početnější řadu odpůrců. Neustálé narážky, poznámky nebo fotomontáže na zpěváka Billa Kaulitze byly už na denním pořádku. Skupina už toho měla asi také pokrk, proto si dala pauzu, během níž pracovala na nových singlech. A jak jejich snažení dopadlo? Kupodivu lépe, než by kdokoliv čekal.

Úvodem chci poznamenat, že jsem patřil mezi tu početnější skupinu, co Tokio Hotel zavrhovala a jak se o nich někde objevila nějaká informace, tak jsem jí se sprostými slovy na jejich osoby přešel. Když jsem si přečet informaci, že brzo vydají novou desku, první, co mě napadlo bylo: "No potěš". Když se objevil pilotní singl "Automatic", tak jsem si pro změnu řekl "To jsou Tokio Hotel? Chlapci nám asi dospěli, nezní to vůbec špatně". Po dlouhém váhání jsem si řekl, že dám šanci i celému albu, ikdyž toho jsem se fakt bál, protože předchozí alba pro mě byla fakt utrpení, nicméně....milé překvapení se celkem i dostavilo.

Album "Humanoid" vyšlo v anglické i německé verzi, má dost silných momentů, které vyjímečně převažují nad těmi slabšími. Album je celkem vyvážené a nemůžu říct, že už by šlo o nějakou desku, ze které by byla nadšená jenom teen holčina s myšlenkou, že se ztotožňuje s Billem Kaulitzem a hltá každý hlásek, co vydá. Začneme tou zápornější stránkou, což je v první řadě obal, který vypadá vážně hodně divně a často se stává terčem posměchu. Když jsem byl v bontonlandu a viděl jsem tam Humanoida na poličce, bylo mi jasné, že tam nebude jen tak bez povšimnutí. Měl jsem pravdu, za chvíli přišla parta kluků se slovy "Ááá, tak ta buznička odhalila svůj pravej vzhled!". No...dost se to nepovedlo, ale obal není až tak podstatný, hlavní je, co obsahuje. Dále je v albu hodně cítit inspirace některými interprety, neříkám, že to je chyba, ale přece jenom je zde dost cítit až velká podobnost, hodně slyším v některých skladbách podobnost např. s Linkin Park.

Co se týče tracků jako takových, tak i v těch vládne rozmanitost. Je tu řada průměrných tracků, které se moc nezamlouvají a jsou dost stereotypní s často opakujícím se textem jako například song "Noise" nebo "Darkside of the Sun", kde Bill dokázal to, že bych ho po hlase skoro ani nepoznal. Nejslabší track je pro mě nudná záležitost "Human Connect to Human" a "Hey You", který místy zní jak vykrádačka známého hitu od Queen - We Will Rock You. Je tu pár balad a pomalejších tracků jako "World behind my Wall" a song, který uzavírá celé album "Zoom into me" je celkem příjemná tečka. Track "Automatic" snad ani nemusím představovat, tento pilotní singl dokázal přesvědčit už dost lidí, co TH zavrhovali, že už nejsou až tak špatní jako kdysi. Překvapivý je track "Dogs Unleashed", který je vážně hodně elektronická záležitost, která mě při poslechu hodně šokovala hlavně tím, že to šlape. Ostatně lehké elektro prvky mají i tracky jako "Pain of Love", ve kterém bych Billa opět skoro nepoznal nebo track "Love & Death", který považuju za nejsilnější track na celé desce, hlavně neskutečné výšky Billa v tomto tracku jsou dost nevysvětlitelné, skoro ho podezřívám, že to musel nějak upravit nebo požádat některého z dalších členů, aby ho kopnul do genitálií, protože ta výška, kterou dokázal je neuvěřitelná. Na závěr jsem si nechal track "Forever Now", který je silný a živý a hlavně skladbu "Humanoid", u kterého není divu, že se podle něj jmenuje celé album, protože je to našláplý a velmi živý track plný energie.

Co říct na závěr? Přijde mi, že všechno bylo řečeno. Tokio Hotel na nové desce vyspěli, Bill přestal mutovat a jeho hlas se dá poslouchat. A já už nejsem jejich anti fanoušek, ale patřím do skupiny těch, které neurazí ani nenadchnou. Snad dostanou šanci i od jiných lidí, myslím, že si jí celkem za všechny ty narážky zaslouží. Díky bohu, že už nekřičí Schreeei svým pubertálním hlasem...

Hodnocení: 62%----------------------------------------------------------------------------------------------


Zrovna nedávno jsem si říkal, kde je onen ímo fenomén, kam se poděla všechna ta přenádherně černá individua. A myšlenka mě zahnala i k Tokio Hotel. Musím přiznát, že jsem k nim nikdy necítil nenávist jako mí soukmenovci, avšak o nějaké sympatie také nešlo. Spíše mi byli tak nějak fuk. Nicméně dlouho bylo ticho po pěšině. Po turné v roce 2008 se Tokio Hotel zavřeli do studia v Hamburku a začali makat na novém albu, které vyšlo v říjnu loňského roku. A jaké že nové album je? No, možná lepší než byste mysleli! Alespoň já od něj nečekal téměř nic a dostal o dost vyspělejší věc, než bylo "Schrei" z roku 2005.

Předně je patrný celkový posun TH. Už se tolik nevsází na vzhled a snad i proto je nenajdeme na obálce alba, jak tomu bývalo dřív. Zvuk je hutnější, muzika promakanější, hvězdná produkce zcela zřejmá. Zase ale aby někdo nečekal něco extra progresivního, melodie jsou výrazné, svým způsobem vlezlé, čili snadno se dostanou pod kůži. Texty jsou takové jaké očekáváme:

"There are days when you feel so small
And you know you could be so tall
You think you got no chance...
"

"Noise" je vhodný otvírák, pokračuje "Dark Side Of The Sun", která je ukázkou toho, jak se dá postavit píseň na jednom výrazném riffu. První zpomalení při klavíru nastane ve "World Behind My Wall" a dojde i ke zpěvně sborovému "uoouoo", což se mi příčí. Další tři písně jsou ale velice dobře zaranžovány. "Humanoid" mě svou stavbou a řízností docela mile překvapil a "Pain Of Love" je možná vrcholem alba. Vše je zakončeno dvěma skladbami light soundu, ale o to emočnějšího vypětí...

Během práce na albu se vystřídala spousta věhlasných producentů. Celkově bylo natočeno 25 songů, toto je pak výsledná "šťastná" třináctka, která vyšla jak v angličtině, tak v němčině.
Tak si myslím, že to sedí. Já bych si "Humanoid" nekoupil, ale posun každý posluchač hned zaznamená. Ony ty skladby totiž nejsou špatné, ale je mi už teď jasné, že řada lidí si je z předpojatosti stejně nepustí, jelikož si pamatují nedávnou dobu a tu zkrátka Tokio Hotel nemůžou zapomenout. "Humanoid" sice teenpopu už dávno nešlape do pedálů, otázkou však je, kdo to dnes docení...

Hodnocení: 4/7


Tom Kaulitz avatary 0.1

29. august 2010 at 12:38 | ☆Miss.Lien★ |  Avatars
about-th-and-graphic.blog.cz
about-th-and-graphic.blog.cz
about-th-and-graphic.blog.cz


○ při použití uveď zdroj (ať už jako odkaz, nebo ikonku)
○ při kopírování do menu uveď poď avatary zdroj
○ neukládej na blog pod tvojim názvem
○ nevydávej za své, ani avatary nijak neměň
○ nevlákej do designů, blendů apod.